Tapeta W5796-06 O&L Wallpaper Album 6
Nie masz pewności?
Zamów próbkę
5
Dane techniczne
| Przesunięcie wzoru: | 61 cm |
| Podłoże, rodzaj: | Winyl na podłożu papierowym |
| Szerokość rolki: | 52 cm |
| Długość rolki: | 10 m |
| Wg wzoru | Zwierzęta morskie; W ryby |
| Wg koloru | Kolory inne |
| Wg stylu | Inne style |
| Wg przeznaczenia | Inne pomieszczenia |
| Wg rodzaju | Rodzaj inne |
| Producent: | Osborne & Little |
Opis
Tapeta w ryby Osborne and Little z kolekcji Wallpaper Album 6.


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.