Tapeta Tekstylna CB92307 Carl Robinson 9 Romantique
Nie masz pewności?
Zamów próbkę
5
Dane techniczne
| Przesunięcie wzoru: | 0 cm |
| Podłoże, rodzaj: | Flizelina |
| Szerokość rolki: | 52 cm |
| Długość rolki: | 10 m |
| Wg wzoru | Welurowe / tekstylne / kwarcowe |
| Wg koloru | Kolory inne |
| Wg stylu | Inne style |
| Wg przeznaczenia | Inne pomieszczenia |
| Wg rodzaju | Materiałowe |
| Producent: | Carl Robinson |


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.