Tapeta Roślinna William Morris 214695 Archive III
Nie masz pewności?
Zamów próbkę
5
Dane techniczne
| Przesunięcie wzoru: | 64 cm |
| Podłoże, rodzaj: | Papier |
| Szerokość rolki: | 68,6 cm |
| Długość rolki: | 10 m |
| Wg wzoru | Roślinność; Kwiaty; Liście; Owoce |
| Wg koloru | Kolory inne |
| Wg stylu | Inne style |
| Wg przeznaczenia | Inne pomieszczenia |
| Wg rodzaju | Rodzaj inne |
| Producent: | Morris & Co. |

Produkty powiązane

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.