Tapeta Kwarc CR30905 Carl Robinson 11 Capri Kenley
Nie masz pewności?
Zamów próbkę
5
Dane techniczne
| Przesunięcie wzoru: | 32 cm |
| Podłoże, rodzaj: | Winyl + Kwarc |
| Szerokość rolki: | 52 cm |
| Długość rolki: | 10 m |
| Wg wzoru | Ornamenty |
| Wg koloru | Kolory inne |
| Wg stylu | Glamour |
| Wg przeznaczenia | Inne pomieszczenia |
| Wg rodzaju | Rodzaj inne |
| Producent: | Carl Robinson |


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.