Tapeta Kuchenna Galerie G12255 Kitchen Recipes
Nie masz pewności?
Zamów próbkę
4.99723
Dane techniczne
| Przesunięcie wzoru: | 53 cm |
| Podłoże, rodzaj: | Winyl do szorowania na flizelinie |
| Szerokość rolki: | 53 cm |
| Długość rolki: | 10 m |
| Wg wzoru | Inne |
| Wg koloru | Kolory inne |
| Wg stylu | Inne style |
| Wg przeznaczenia | Do kuchni; Do łazienki w strefie suchej |
| Wg rodzaju | Winylowe; Zmywalne |
| Producent: | Galerie |


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.