Tapeta Cole & Son 105/12050 Tile Geometric II
Nie masz pewności?
Zamów próbkę
5
Dane techniczne
| Przesunięcie wzoru: | 35 cm |
| Podłoże, rodzaj: | Flizelina |
| Szerokość rolki: | 53 cm |
| Długość rolki: | 10 m |
| Wg wzoru | Art-deco; Geometryczne; Romby; Cegła / kafle / mozaiki; Kafle; Mozaiki |
| Wg koloru | Kolory inne |
| Wg stylu | Klasyczne; Nowoczesne |
| Wg przeznaczenia | Inne pomieszczenia |
| Wg rodzaju | Rodzaj inne |
| Producent: | Cole & Son |

Produkty powiązane

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.