Tapeta CR30503 Carl Robinson 11 Capri Kenton
Nie masz pewności?
Zamów próbkę
5
Dane techniczne
| Przesunięcie wzoru: | 64 cm |
| Podłoże, rodzaj: | Winyl |
| Szerokość rolki: | 68 cm |
| Długość rolki: | 8,2 m |
| Wg wzoru | Kwiaty; Róże; Ornamenty |
| Wg koloru | Kolory inne |
| Wg stylu | Klasyczne |
| Wg przeznaczenia | Inne pomieszczenia |
| Wg rodzaju | Rodzaj inne |
| Producent: | Carl Robinson |


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.