Tapeta 88/3015 Cole & Son Archive Traditional Clandon
Nie masz pewności?
Zamów próbkę
5
Dane techniczne
| Przesunięcie wzoru: | 14 cm |
| Podłoże, rodzaj: | Flizelina |
| Szerokość rolki: | 53 cm |
| Długość rolki: | 10 m |
| Wg wzoru | Ornamenty |
| Wg koloru | Czerwone |
| Wg stylu | Inne style |
| Wg przeznaczenia | Inne pomieszczenia |
| Wg rodzaju | Rodzaj inne |
| Producent: | Cole & Son |


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.