Plafon glamour C08529NI ROMA Cosmo Light
Nie masz pewności?
Zamów próbkę
5
Dane techniczne
| Wysokość: | 35 cm |
| Szerokość: | 80 cm |
| Głębokość: | 80 cm |
| Moc: | 40 W |
| Oprawka: | E14 |
| Ilość źródeł światła: | 8 |
| Żarówka w zestawie: | NIE |
| Klasa IP: | IP20 |
| Materiał podstawy: | metal |
| Kolor podstawy: | nikiel |
| Producent: | Cosmolight |
Opis
Plafon C08529NI ROMA Cosmo Light to eleganckie oświetlenie, które udowadnia, że da się połączyć tradycję z nowoczesnością. Lampa przypomina srebrną bransoletę obwieszoną setkami subtelnych srebrzystych łańcuszków nadających jej lekkości. Światło padające przez te sploty tworzy niezwykłą atmosferę. Plafon C08529NI ROMA Cosmo Light idealnie pokreśli wnętrza utrzymane w stylu vintage, klasycznym oraz glamour. Doskonale zaprezentuje się w niskich pomieszczeniach, nie zabierając przy tym cennego miejsca. Lampa może być wykorzystana jako główne źródło światła lub w charakterze dodatkowego oświetlenia, które wyznaczy strefę.


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.