Plafon elegancki C03411CP KYIV Cosmo Light
Nie masz pewności?
Zamów próbkę
5
Dane techniczne
| Wysokość: | 30 cm |
| Szerokość: | 40,5 cm |
| Głębokość: | 40,5 cm |
| Moc: | 60 W |
| Oprawka: | E27 |
| Ilość źródeł światła: | 3 |
| Żarówka w zestawie: | NIE |
| Klasa IP: | IP20 |
| Materiał abażura: | metal, szkło, kryształ |
| Kolor abażura: | szampański |
| Materiał podstawy: | metal |
| Kolor podstawy: | szampański |
| Producent: | Cosmolight |
Opis
Plafon C03411CP KYIV Cosmo Light to eleganckie oświetlenie, które posiada okrągłą ramę z kryształami, dzięki czemu światło w wspaniały sposób będzie się rozpraszać, nadając pomieszczeniom bogatego i stylowego charakteru. Plafon jest pokryty złotym i srebrnym kolorem oraz jest ręcznie szczotkowany, co nadaje mu szampańską barwę i podkreśla wyjątkowość tej lampy. Dół lampy osłania mrożone szkło. Plafon C03411CP KYIV Cosmo Light idealnie pokreśli wnętrza utrzymane w stylu vintage, klasycznym oraz glamour. Doskonale zaprezentuje się w niskich pomieszczeniach, nie zabierając przy tym cennego miejsca. Lampa może być wykorzystana jako główne źródło światła lub w charakterze dodatkowego oświetlenia, które wyznaczy strefę.


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.