Plafon C02381BR DRESDEN Cosmo Light
Nie masz pewności?
Zamów próbkę
5
Dane techniczne
| Wysokość: | 14 cm |
| Szerokość: | 30 cm |
| Głębokość: | 30 cm |
| Moc: | 40 W |
| Oprawka: | E27 |
| Ilość źródeł światła: | 2 |
| Żarówka w zestawie: | NIE |
| Klasa IP: | IP20 |
| Materiał abażura: | szkło |
| Kolor abażura: | biały |
| Materiał podstawy: | metal |
| Kolor podstawy: | mosiądz |
| Producent: | Cosmolight |
Opis
Plafon C02381BR DRESDEN to nowoczesne oświetlenie, które dobrze będzie się prezentować w holu, przedpokoju, a nawet w kuchni. Lampa doskonale zaprezentuje się w niskich pomieszczeniach, nie zabierając przy tym cennego miejsca. Plafon może być wykorzystany jako główne źródło światła lub w charakterze dodatkowego oświetlenia, które wyznaczy strefę. Plafon C02381BR DRESDEN nie pomniejszy optycznie pomieszczenia, dzięki temu świetnie zaprezentuje się w mniejszej przestrzeni. Lampa doskonale podkreśli wnętrza utrzymane w stylu nowoczesnym, nowojorskim, a nawet te z nutą charakteru glamour.


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.