Plafon C01793WH TAO Cosmo Light
Nie masz pewności?
Zamów próbkę
5
Dane techniczne
| Wysokość: | 6 cm |
| Szerokość: | 55 cm |
| Głębokość: | 55 cm |
| Moc: | 36W 3450lm |
| Oprawka: | LED |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Żarówka w zestawie: | TAK |
| Klasa IP: | IP20 |
| Materiał podstawy: | metal, akryl |
| Kolor podstawy: | biały |
| Producent: | Cosmolight |
Opis
Plafon C01793WH TAO Cosmo Light to nowoczesne oświetlenie posiadające nieregularne wklęsłe i wypukłe segmenty, które swoim kształtem przypominają motyw fali. Lampa doskonale zaprezentuje się w niskich pomieszczeniach, nie zabierając przy tym cennego miejsca. Plafon może być wykorzystany jako główne źródło światła lub w charakterze dodatkowego oświetlenia, które wyznaczy strefę. Plafon C01793WH o maksymalnej mocy 36W i strumieniu świetlnym 3450 lm jest lampą, która dobrze będzie się idealnie prezentować w holu, przedpokoju, a nawet w kuchni. Do lampy dołączony jest pilot dzięki któremu można nie tylko zmieniać barwę światła od ciepłego po zimne (od 3000-6000K), ale również regulować natężenie światła.


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.