Nowoczesna lampa wisząca złota 203040 Drop Chandelier Mini Brass Lighting 101 Copenhagen
Nie masz pewności?
Zamów próbkę
5
Dane techniczne
| Wysokość: | 36 cm |
| Szerokość: | 71 cm |
| Głębokość: | 87 cm |
| Moc: | 48W |
| Oprawka: | E14 |
| Ilość źródeł światła: | 8 |
| Żarówka w zestawie: | NIE |
| Klasa IP: | IP20 |
| Materiał abażura: | Żelazo |
| Kolor abażura: | Mosiądz |
| Materiał podstawy: | Żelazo |
| Kolor podstawy: | Mosiądz |
| Producent: | 101 Copenhagen |
Opis
Nowoczesna lampa wisząca 110049 203040 Drop Chandelier Mini Brass jest jak swobodnie płynąca rzeźba, która zajmuje przestrzeń i nalega na własne życie. Model Drop Chandelier jest hołdem dla modernistycznych projektów lamp z lat 50-tych XX wieku. Lampa świętuje także eksperymentalne, innowacyjne podejście z delikatnie zakrzywionymi kloszami i 14 elastycznymi i funkcjonalnymi regulowanymi ramionami - tworząc niezliczone opcje, wariacje i kąty. Przepięknie wykonany metalowy korpus jest ręcznie szczotkowany, a lampa elegancko rozjaśnia pomieszczenie ciepłym, przyjemnym światłem. Lampa wisząca świetnie zaprezentuje się w wielu wyjątkowych aranżacjach, zarówno tych klasycznych, nowoczesnych, industrialnych czy loftowych. To świetne rozwiązanie jako główne źródło światła w salonie, pokoju dziennym, a także w sypialni.


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.