Nowoczesna lampa wisząca szklane kule 193004 Drop Chandelier Bulp Mini Grey Lighting 101 Copenhagen
Nie masz pewności?
Zamów próbkę
5
Dane techniczne
| Wysokość: | 68 cm |
| Szerokość: | 68,5 cm |
| Głębokość: | 86,5 cm |
| Moc: | 48W |
| Oprawka: | E14 |
| Ilość źródeł światła: | 8 |
| Żarówka w zestawie: | NIE |
| Klasa IP: | IP20 |
| Materiał abażura: | Szkło |
| Kolor abażura: | Biały |
| Materiał podstawy: | Metal |
| Kolor podstawy: | Szary |
| Producent: | 101 Copenhagen |
Opis
Nowoczesna lampa wisząca 193004 Drop Chandelier Bulp Mini Grey pięknie wykonana z z platerowanego metalu, który jest następnie ręcznie szczotkowany, aby uzyskać idealne wykończenie uzupełniające okrągłe abażury ze szkła opalowego. Cała seria Drop Chandelier Bulp oddaje hołd kultowym, modernistycznym projektom lamp z lat 50-tych XX wieku, celebruje także eksperymentalne, innowacyjne podejście z 14 elastycznymi i funkcjonalnymi regulowanymi ramionami - tworząc niezliczone opcje i wariacje. Lampa wisząca elegancko rozświetla pomieszczenie ciepłym światłem i prezentuje się niczym rzeźba w suficie. Świetnie zaprezentuje się w wielu wyjątkowych aranżacjach, zarówno tych klasycznych, nowoczesnych, industrialnych czy loftowych. To świetne rozwiązanie jako główne źródło światła w salonie, pokoju dziennym, a także w sypialni.


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.