Nowoczesna lampa wisząca 223023 Stingray Chandelier Grande Bronze Lighting 101 Copenhagen
Nie masz pewności?
Zamów próbkę
5
Dane techniczne
| Wysokość: | 70 cm |
| Szerokość: | 142 cm |
| Głębokość: | 177 cm |
| Moc: | 48W |
| Oprawka: | E14 |
| Ilość źródeł światła: | 8 |
| Żarówka w zestawie: | NIE |
| Klasa IP: | IP20 |
| Materiał podstawy: | Żelazo |
| Kolor podstawy: | Pozłacane brązowe wykończenie |
| Producent: | 101 Copenhagen |
Opis
Nowoczesna lampa wisząca 223023 Stingray Chandelier Grande Bronze składa się z ośmiu delikatnie zakrzywionych abażurów zainspirowanych unoszącym się ruchem ryb. Lampa posiada także elastyczne, funkcjonale i regulowane ramiona, które pozwolą stworzyć niezliczone opcje, wariacje i kąty. Pięknie wykonany metalowy korpus jest ręcznie szczotkowany, dzięki czemu lampa elegancko rozjaśnia pomieszczenie ciepłym, przyjemnym światłem. Kolekcja Stingray jest hołdem dla modernistycznych lamp lat 50-tych XX wieku, a także innowacyjnym podejściem do nowoczesnego oświetlenia. Lampa wisząca świetnie zaprezentuje się w wielu wyjątkowych aranżacjach, zarówno tych klasycznych, jak i nowoczesnych. To świetne rozwiązanie jako główne źródło światła w salonie, pokoju dziennym, a także w sypialni.


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.