Nowoczesna lampa stołowa 223024 Stingray Bronze Lighting 101 Copenhagen
Nie masz pewności?
Zamów próbkę
5
Dane techniczne
| Wysokość: | 53 cm |
| Szerokość: | 21 cm |
| Głębokość: | 65,5 cm |
| Moc: | 40W |
| Oprawka: | E14 |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Żarówka w zestawie: | NIE |
| Klasa IP: | IP20 |
| Materiał abażura: | Żelazo |
| Kolor abażura: | Pozłacane brązowe wykończenie |
| Materiał podstawy: | Żelazo |
| Kolor podstawy: | Pozłacane brązowe wykończenie |
| Producent: | 101 Copenhagen |
Opis
Nowoczesna lampa stołowa 223024 Stingray Bronze składa się z delikatnie zakrzywionego abażuru zainspirowanego unoszącym się ruchem ryb. Lampa stołowa charakteryzuje się trzema nogami, które dodają jej rytmu i prostoty. Klosz jest zamontowany na regulowanym ramieniu. Kolekcja Stingray jest hołdem dla modernistycznych lamp lat 50-tych XX wieku, a także innowacyjnym podejściem do nowoczesnego oświetlenia. Lampy stołowe są bardzo uniwersalne, dzięki swoim niewielkim rozmiarom mogą być umieszczone np. na blacie, konsoli, komodzie parapecie bądź półce. Bardzo dobrze zaprezentują się w różnych pomieszczeniach np. w salonie, sypialni, jadalni, pokoju dziennym, gabinecie oraz biurze. Lampa stołowa 223024 Stingray Bronze doskonale połączy się z całą serią oświetlenia Stingray.


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.