Nowoczesna lampa plafon Sydney C01048WH AG
Nie masz pewności?
Zamów próbkę
5
Dane techniczne
| Producent: | Cosmolight |
Opis
Nowoczesny kinkiet LED C01048WH AG z serii Sydney daje wyjątkowe światło, dzięki skierowaniu źródła światła bezpośrednio na kopułę wyklejoną cienkimi płatkami metalu w kolorze srebra, co sprawia, że światło jakie daje lampa jest jasne i efektowne. Źródłem światła w lampie są diody SMD, które zostały umieszczone w dolnej, srebrnej kuli.
| Materiał | metal |
| Średnica | 30 cm |
| Wysokość | 20 cm |
| Waga | 2kg |
| Kolor | biały, wewnątrz srebrny |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Źródło światła | LED |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Żarówka w zestawie | Tak |


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.