Nowoczesna lampa LED P01663CH Tokyo
Nie masz pewności?
Zamów próbkę
5
Dane techniczne
| Producent: | Cosmolight |
Opis
Nowoczesna forma lampy P01663CH Tokyo doskonale sprawdzi się w Państwa współczesnym wnętrzu. Lampa generuje jasne światło (2835lm, a jej moc to tylko 44W) o ciepłej temperaturze 3000 K
| Typ żarówki: | LED zintegrowany |
| Liczba i moc żarówek: | 2835lm, 44W |
| Materiał: | Metal, PVC |
| Wysokość całkowita: | 150 cm |
| Wysokość: | 52 cm |
| Szerokość: | 52 cm |
| Napięcie: | 230 V |
| Żarówki w komplecie: | tak |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Stopień ochrony IP: | IP20 |


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.