Mural Designers Guild PDG718/03 Corneille
Nie masz pewności?
Zamów próbkę
5
Dane techniczne
| Długość rolki: | 300 cm |
| Przesunięcie wzoru: | 0 cm |
| Rodzaj: | Flizelina |
| Szerokość Rolki: | 180 cm (2 panele po 90 cm) |
| Długość rolki: | Inne |
| Przesunięcie wzoru: | Jednokolorowe |
| Rodzaj: | Klasyczne; Nowoczesne |
| Szerokość Rolki: | Inne pomieszczenia |
| Długość rolki: | Rodzaj inne |
| Producent: | Designers Guild |


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.