Mural Designers Guild PDG1096/01 La Rotonda Scene 2
Nie masz pewności?
Zamów próbkę
5
Dane techniczne
| Szerokość : | 140 cm – 2 panele po 70 cm |
| Długość: | 300 cm |
| Pasowanie: | 0 cm |
| Rodzaj: | Flizelina |
| Długość rolki: | Ornamenty |
| Przesunięcie wzoru: | Kolory inne |
| Rodzaj: | Inne style |
| Szerokość Rolki: | Inne pomieszczenia |
| Długość rolki: | Rodzaj inne |
| Szerokość Rolki: | 140 cm (2 panele po 70 cm) |
| Długość rolki: | 300 cm |
| Przesunięcie wzoru: | 0 cm |
| Rodzaj: | Flizelina |
| Producent: | Designers Guild |


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.