Mural Christian Lacroix PCL7030/03 Bois Paradis
Nie masz pewności?
Zamów próbkę
5
Dane techniczne
| Szerokość : | 45 cm (8 brytów) |
| Długość: | 24 m (po 300 cm) |
| Pasowanie: | 300 cm |
| Rodzaj: | Flizelina |
| Szerokość Rolki: | 360 cm (8 paneli po 45 cm) |
| Długość rolki: | 300 cm |
| Przesunięcie wzoru: | 0 cm |
| Rodzaj: | Flizelina |
| Producent: | Christian Lacroix |


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.