Mural Christian Lacroix PCL1000/01 Fetiche
Nie masz pewności?
Zamów próbkę
5
Dane techniczne
| Przesunięcie wzoru: | 0 cm |
| Rodzaj: | Flizelina |
| Szerokość Rolki: | 180 cm (4 panele po 45 cm) |
| Długość rolki: | 300 cm |
| Długość rolki: | Geometryczne; Romby |
| Szerokość Rolki: | Inne pomieszczenia |
| Długość rolki: | Rodzaj inne |
| Przesunięcie wzoru: | Kolory inne |
| Rodzaj: | Retro; Vintage |
| Producent: | Christian Lacroix |


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.