Listwa karniszowa CF2S-K Wallstyl Noël & Marquet wys. 11cm
Nie masz pewności?
Zamów próbkę
5
Dane techniczne
| Do malowania: | TAK |
| Wodoodporna: | TAK |
| Miejsce na LED: | TAK |
| Materiał: | Polistyren wysokiej gęstości (HDPS) |
| Długość: | 200 cm |
| Grubość: | 2,2 cm |
| Wysokość: | 11 cm |
| Producent: | Noël & Marquet |
Opis
Listwa karniszowa CF2S-K Wallstyl NMC to doskonałej jakości maskownica karnisza, która wspaniale będzie się prezentować w nowoczesnych, stylowych oraz klasycznych wnętrzach. Jej największym atutem jest funkcjonalność – nie ma potrzeby demontażu istniejących karniszy. Listwę wystarczy zamontować, by w estetyczny sposób zamaskować niepożądane elementy mocowania. CF2S-K idealnie sprawdzi się w przestrzeniach domowych – w salonie, sypialni czy jadalni – jak również w obiektach komercyjnych, takich jak hotele, restauracje czy biura. To detal, który subtelnie podkreśli charakter wnętrza i doda mu elegancji.
Listwa wykonana jest z wysokiej jakości polistyrenu o dużej gęstości, dzięki czemu jest trwała, odporna na uszkodzenia mechaniczne i działanie wilgoci. Odporność na promieniowanie UV gwarantuje zachowanie estetyki nawet po długim czasie użytkowania. CF2S-K sprawdzi się również w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności, jak łazienki czy kuchnie. Listwa karniszowa CF2S-K posiada gładką powierzchnię, pokrytą białą farbą podkładową, która stanowi doskonałą bazę pod malowanie. Można ją łatwo dopasować do każdego wnętrza, malując na dowolny kolor – wystarczy użyć farby niezawierającej rozpuszczalników, np. silikonowej, lateksowej lub akrylowej. Montaż listwy jest intuicyjny i szybki – rekomendujemy zastosowanie kleju montażowego marki NMC, który zapewni trwałość i precyzję wykonania.

Produkty powiązane

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.