Lampa wisząca w stylu modern classic P21473WH PALERMO Cosmo Light
Nie masz pewności?
Zamów próbkę
5
Dane techniczne
| Wysokość: | 71 cm |
| Szerokość: | 76 cm |
| Głębokość: | 76 cm |
| Moc: | 40 W |
| Oprawka: | E14 |
| Ilość źródeł światła: | 21 |
| Żarówka w zestawie: | NIE |
| Klasa IP: | IP20 |
| Materiał abażura: | ceramika |
| Kolor abażura: | biały |
| Materiał podstawy: | metal |
| Kolor podstawy: | nikiel |
| Producent: | Cosmolight |
Opis
Lampa P21473WH PALERMO Cosmo Light to bardzo efektowne i wyglądające bogato oświetlenie. Dzięki swojej formie lampa wisząca odnajdzie się w większych i przestronnych wnętrzach. Dekoracja lampy przypominająca liście została wykonana z ceramiki w kolorze białym (mat). Rama lampy jest w kolorze polerowanego niklu. Lampa P21473WH PALERMO Cosmo Light to propozycja do wysokich i okazałych wnętrz. Doskonale zaprezentuje się w większych pomieszczeniach, dodając im eleganckiego charakteru. Lampa stanie się idealny oświetleniem głównym w salonie, sypialni czy domowym gabinecie.


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.