Lampa wisząca w stylu loft Ferroluce C1770 Vintage Tortora Industrial Retro
Nie masz pewności?
Zamów próbkę
5
Dane techniczne
| Wysokość: | klosz – 40 cm (max. wysokość lampy – 115 cm) |
| Szerokość: | 26 cm |
| Głębokość: | 26 cm |
| Moc: | 105W |
| Oprawka: | E27 |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Żarówka w zestawie: | NIE |
| Klasa IP: | IP20 |
| Materiał podstawy: | ceramika, metal |
| Kolor podstawy: | Vintage Tortora |
| Producent: | Ferroluce |
Opis
Lampa Ferroluce C1770 Vintage Tortora Industrial Retro to wyjątkowy przykład autentycznego, industrialnego designu, który łączy w sobie surową funkcjonalność dawnych fabryk z elegancją włoskiego rzemiosła. Jej forma inspirowana jest oświetleniem stosowanym w halach przemysłowych, co podkreśla solidna konstrukcja z metalową osłoną żarówki w formie klatki. Ręcznie wykonany klosz z ceramiki, zdobiony delikatnymi przetarciami i śladami postarzenia, nadaje całości niepowtarzalny charakter retro. Zawieszona na ozdobnym łańcuchu i przewodzie w oplocie, lampa C1770 doskonale wpisuje się w styl loftowy, vintage i rustykalny. Idealna do kuchni, jadalni, holu czy przestrzeni komercyjnych, takich jak kawiarnie czy restauracje, gdzie doda wnętrzu autentyczności i wyjątkowego klimatu. To połączenie trwałości, rzemieślniczej precyzji i ponadczasowego designu, które czyni z niej prawdziwą ozdobę każdego wnętrza.


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.