Lampa wisząca w stylu Hampton P05896AU-WH ABU DHABI Cosmo Light
Nie masz pewności?
Zamów próbkę
5
Dane techniczne
| Wysokość: | 45 cm |
| Szerokość: | 50 cm |
| Głębokość: | 50 cm |
| Moc: | 40 W |
| Oprawka: | E14 |
| Ilość źródeł światła: | 5 |
| Żarówka w zestawie: | NIE |
| Klasa IP: | IP20 |
| Materiał abażura: | tkanina |
| Kolor abażura: | biały |
| Materiał podstawy: | metal |
| Kolor podstawy: | złoty |
| Producent: | Cosmolight |
Opis
Lampa P05896AU-WH ABU DHABI Cosmo Light to eleganckie oświetlenie, które idealnie wpasuje się we wnętrza utrzymane w stylu Hampton i New York Classic. Lampa odznacza się tradycyjnym kształtem, idealnymi proporcjami oraz doskonałymi ozdobnikami. Złote wykończenie, mocowanie źródeł światła na świecznikach oraz biały abażur z tkaniny daje iście amerykański wyraz, który zdobywa coraz większą ilość fanów. Seria lamp ABU DHABI to doskonałe wręcz oświetlenie dekoracyjne do salonu, jadalni, czy też sypialni w nowojorskim stylu. Lampa wisząca P05896AU-WH ABU DHABI Cosmo Light idealnie pokreśli wnętrza utrzymane w stylu vintage, klasycznym oraz glamour. Doskonale zaprezentuje się w większych pomieszczeniach, dodając im eleganckiego charakteru. Lampa stanie się idealny oświetleniem głównym w salonie, sypialni czy domowym gabinecie.


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.