Lampa wisząca w stylu Art-deco 221072 Salon Chandelier Grande Opaque Lighting 101 Copenhagen
Nie masz pewności?
Zamów próbkę
5
Dane techniczne
| Wysokość: | 32 cm |
| Szerokość: | 115 cm |
| Głębokość: | 130 cm |
| Moc: | 40W |
| Oprawka: | E14 |
| Ilość źródeł światła: | 6 |
| Żarówka w zestawie: | NIE |
| Klasa IP: | IP20 |
| Materiał abażura: | Dmuchane ustnie szkło opalowe |
| Kolor abażura: | Biały |
| Materiał podstawy: | Żelazo |
| Kolor podstawy: | Pozłacane brązowe wykończenie |
| Producent: | 101 Copenhagen |
Opis
Lampa wisząca 221072 Salon Chandelier Grande Opaque została zainspirowana stylem Art-deco. To minimalistyczna interpretacja klasycznych żyrandoli z połowy XX wieku. Lampa składa się z sześciu spłaszczonych kloszy umieszczonych w lekkiej metalowej konstrukcji, tworzącej zewnętrzny kształt sześciokąta. Każde ramię jest przymocowane do ryflowanego elementu środkowego, co dodaje lampie połyskującego i dyskretnego detalu. Klosze zostały wykonane z dmuchanego ustnie szkła opalowego z matowym białym wykończeniem, dzięki czemu stworzą ciepłe oświetlenie w każdym pomieszczeniu. Owalny i spłaszczony kształt kloszy umożliwia ustawienie lampy blisko sufitu. Lampa wykonana jest z żelaza z powłoką z brązu i kloszami z białego opalowego szkła. Świetnie zaprezentuje się w klasycznych oraz nowoczesnych wnętrzach, znakomicie sprawdzi się w salonie, sypialni oraz gabinecie.


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.