Lampa wisząca vintage 641303 Cobbler 25 Green Globen
Nie masz pewności?
Zamów próbkę
5
Dane techniczne
| Wysokość: | 13 cm + 120 cm kabel |
| Szerokość: | 25 cm |
| Głębokość: | 25 cm |
| Moc: | 60 W |
| Oprawka: | E27 |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Żarówka w zestawie: | NIE |
| Klasa IP: | IP20 |
| Producent: | Globen Lighting |
Opis
Lampa 641303 Cobbler 25 Green Globen to nowa odsłona klasycznego szwedzkiego oświetlenia, które odnajdzie się w wielu niebanalnych wnętrzach. Od wiejskiego domu w nowoczesnym wydaniu, przez pomieszczenia z przełomu wieków, po aranżacje w francuskim stylu. Lampa 641303 Cobbler 25 Green Globen posiada klosz z plisowanego szkła w pięknym zgaszonym zielonym kolorze, który daje eleganckie rozproszenie światła w ryflowanym szkle. Szklany klosz jest dopasowany do detali z matowej czerni i metalu w kolorze antycznego mosiądzu. Lampa posiada czarny tekstylny kabel o długości 120 cm i osłonę sufitową z czarnego plastiku. Lampy wiszące są przede wszystkim doskonałym źródłem oświetlenia ogólnego, znakomicie odnajdują się w nowoczesnych, współczesnych oraz nieco bardziej klasycznych przestrzeniach. Ważną zaleta lamp wiszących jest to, że nie zabierają miejsca i nie ograniczają nam swobody ruchów. Lampa wisząca doskonale zaprezentuje się w salonie, pokoju dziennym oraz sypialni.


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.