Lampa wisząca retro 654508 Stina 25 White Globen
Nie masz pewności?
Zamów próbkę
5
Dane techniczne
| Wysokość: | 28 cm + 120 cm kabel |
| Szerokość: | 25 cm |
| Głębokość: | 25 cm |
| Moc: | 60 W |
| Oprawka: | E27 |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Żarówka w zestawie: | NIE |
| Klasa IP: | IP20 |
| Producent: | Globen Lighting |
Opis
Lampa 654508 Stina 25 White Globen to edycja z okazji 40. rocznicy powstania modelu Stina firmy Globen Lighting, zaprojektowanego przez Andersa Halla. Oświetlenie zostało zainspirowane stylem retro w odcieniach koloru białego. Tutaj szkło jest ręcznie dmuchane i malowane, co oznacza, że mogą wystąpić pewne różnice. Wewnętrzna szyba przykręcona jest do krętlika, który pozwala z łatwością wyregulować szybę tak, aby wisiała prosto. Lampa 654508 Stina 25 White Globen ma detale ze szczotkowanego mosiądzu, biały tekstylny kabel o długości 120 cm i białą osłonę sufitową wykonaną z metalu. Lampy wiszące są przede wszystkim doskonałym źródłem oświetlenia ogólnego, znakomicie odnajdują się w nowoczesnych, współczesnych oraz nieco bardziej klasycznych przestrzeniach. Ważną zaleta lamp wiszących jest to, że nie zabierają miejsca i nie ograniczają nam swobody ruchów. Lampa wisząca doskonale zaprezentuje się w salonie, pokoju dziennym oraz sypialni.


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.