Lampa wisząca glamour P09109NI ROMA Cosmo Light
Nie masz pewności?
Zamów próbkę
5
Dane techniczne
| Wysokość: | 96 cm |
| Szerokość: | 75 cm |
| Głębokość: | 75 cm |
| Moc: | 40 W |
| Oprawka: | E14, GU10 |
| Ilość źródeł światła: | 9 |
| Żarówka w zestawie: | NIE |
| Klasa IP: | IP20 |
| Materiał podstawy: | metal |
| Kolor podstawy: | nikiel |
| Producent: | Cosmolight |
Opis
Lampa P09109NI ROMA Cosmo Light to eleganckie oświetlenie, które udowadnia, że da się połączyć tradycję z nowoczesnością. Lampa przypomina srebrną bransoletę obwieszoną setkami subtelnych srebrzystych łańcuszków nadających jej lekkości. Światło padające przez te sploty tworzy niezwykłą atmosferę. Lampa wisząca P09109NI ROMA Cosmo Light idealnie pokreśli wnętrza utrzymane w stylu vintage, klasycznym oraz glamour. Doskonale zaprezentuje się w większych pomieszczeniach, dodając im eleganckiego charakteru. Lampa stanie się idealny oświetleniem głównym w salonie, sypialni czy domowym gabinecie.


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.