Lampa wisząca chromowana New York P04550CH Cosmo Light
Nie masz pewności?
Zamów próbkę
4.99861
Dane techniczne
| Producent: | Cosmolight |
Opis
Elegancka lampa wisząca w nowojorskim stylu - New York P04550CH
Chromowana lampa New York jest wręcz doskonałą propozycją do wnętrz w klasycznym nowojorskim stylu. Przykuwająca wzrok oprawa przypominająca retro latarenkę ze świeczkami nie tylko wyjątkowo rozświetli wnętrze ale stanie się także jego elementem dekoracyjnym.
| Typ żarówki: | E14 |
| Liczba i moc żarówek: | 4 x 40w |
| Materiał: | Metal chromowany, szkło |
| Wysokość bez łańcucha: | 48 cm |
| Wysokość całkowita: | 165 cm |
| Szerokość: | 27 cm |
| Napięcie: | 230 V |
| Żarówki w komplecie: | NIE |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Stopień ochrony IP: | IP20 |


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.