Lampa wisząca chromowana New York P03943CH Cosmo Light
Nie masz pewności?
Zamów próbkę
5
Dane techniczne
| Producent: | Cosmolight |
Opis
Elegancka lampa wisząca w nowojorskim stylu - New York - P03943CH
Lampa zbudowana z czterech półokrągłych ścian ze szkła, które zakrywają trzy świeczniki w środku
| Typ żarówki: | E14 |
| Liczba i moc żarówek: | 3 x 40w |
| Materiał: | Metal chromowany, szkło |
| Wysokość bez łańcucha: | 51 cm |
| Wysokość całkowita: | 151 cm |
| Szerokość: | 33 cm |
| Napięcie: | 230 V |
| Żarówki w komplecie: | NIE |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Stopień ochrony IP: | IP20 |


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.