Lampa wisząca ceramiczna klasyczna Ferroluce C053 Asti Classic
Nie masz pewności?
Zamów próbkę
5
Dane techniczne
| Szerokość: | 30 cm |
| Głębokość: | 30 cm |
| Moc: | 75W |
| Oprawka: | E27 |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Żarówka w zestawie: | NIE |
| Klasa IP: | IP20 |
| Materiał podstawy: | ceramika, metal |
| Producent: | Ferroluce |
Opis
Lampa wisząca Ferroluce C053 Asti Classic to idealne połączenie prostoty, elegancji i włoskiego kunsztu rzemieślniczego. Jej klasyczna forma inspirowana tradycyjnymi lampami z południa Europy wyróżnia się subtelnym, stożkowatym kloszem wykonanym z wysokiej jakości ceramiki. Każdy egzemplarz ozdobiony jest ręcznie malowanymi detalami, które dodają mu niepowtarzalnego charakteru i artystycznego uroku. Lampa doskonale sprawdzi się nad stołem w jadalni, wyspą kuchenną czy w przestrzeniach o rustykalnym, prowansalskim lub klasycznym charakterze. Dzięki swojej minimalistycznej formie wprowadza do wnętrza harmonię i spokój, a jednocześnie podkreśla wyjątkowość tradycyjnego wzornictwa. Metalowe elementy lampy dodają konstrukcji solidności i elegancji, tworząc spójną kompozycję z ceramicznym kloszem. Ferroluce C053 Asti Classic to doskonały wybór dla osób poszukujących autentycznego oświetlenia z duszą, które nada wnętrzu ciepły, domowy klimat.
Informacja o wykończeniu:
Lampa Ferroluce C053 Asti Classic dostępna jest w różnych wariantach wykończenia elementów metalowych, falban ceramicznych oraz z możliwością wyboru ręcznie malowanego dekoru. Przykładowe kombinacje przedstawiono na zdjęciach aranżacyjnych.
Podczas składania zamówienia prosimy o podanie w polu „Uwagi” symboli wybranego wykończenia metalu i falbany (np. wykończenie metalu – AG, falbana – VM, dekor – 04.DEC.U00).
Zamówienie można również złożyć drogą mailową - [email protected], podając wybrane symbole wykończenia.


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.