Lampa wisząca P04567CH New York
Nie masz pewności?
Zamów próbkę
5
Dane techniczne
| Producent: | Cosmolight |
Opis
Elegancka lampa wisząca w nowojorskim stylu - New York - P04567CH
Chromowana lampa New York jest wręcz doskonałą propozycją do wnętrz w klasycznym nowojorskim stylu. Przykuwająca wzrok oprawa przypominająca retro latarenkę ze świeczkami nie tylko wyjątkowo rozświetli wnętrze ale stanie się także jego elementem dekoracyjnym.
| Materiał | metal, szkło przezroczyste, szkło mrożone |
| Średnica | klosz: 42 cm, świeczniki: 4,5 cm; podsufitka: 11 cm |
| Długość | łańcuch: 115 cm |
| Wysokość | cała oprawa: 33 cm; świeczniki: 13 cm; podsufitka: 5 cm |
| Waga | 7kg |
| Kolor | chrom |
| Ilość źródeł światła | 4 |
| Moc | 60W |
| Źródło światła | E14 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Żarówka w zestawie | Nie |


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.