Lampa wisząca Market Set Screen XL 651668 szer. 110 cm
Nie masz pewności?
Zamów próbkę
5
Dane techniczne
| Wysokość: | 60 cm (wysokość całkowita 345 cm) |
| Szerokość: | 110 cm |
| Moc: | 60 W |
| Oprawka: | E27 |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Żarówka w zestawie: | NIE |
| Klasa IP: | IP20 |
| Materiał podstawy: | metal, płótno |
| Producent: | Market Set |
Opis
Lampa wisząca Market Set Screen XL to niezwykła gra światła i materiałów. Kształty ekranów nawiązujące do charakteru vintage odnajdą się we wszystkich wnętrzarskich stylach. Lampa składa się z 10 ekranów wykonanych z trzciny, wykończonych tkaniną. To niezwykłe oświetlenie odnajdzie się w aranżacji salonu, sypialni czy domowego biura, wprowadzi lekkość i świeżość do pomieszczeń. Lampa wisząca Market Set Screen XL dostarczana jest z przewodem tekstylnym oraz regulowaną, stalową podsufitką. Oświetlenie wpasuje się w aranżację wielu niebanalnych miejsc, bardzo dobrze podkreśli współczesne przestrzenie oraz te utrzymane w stylu boho.


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.