Lampa wisząca Ferroluce C099 Smalto Nero B&W Retro
Nie masz pewności?
Zamów próbkę
5
Dane techniczne
| Szerokość: | 31 cm |
| Głębokość: | 31 cm |
| Moc: | 53W |
| Oprawka: | E27 |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Żarówka w zestawie: | NIE |
| Klasa IP: | IP20 |
| Materiał podstawy: | ceramika |
| Kolor podstawy: | Smalto Nero |
| Producent: | Ferroluce |
Opis
Lampa wisząca Ferroluce C099 Smalto Nero B&W Retro to wyjątkowe połączenie ponadczasowego wzornictwa i nowoczesnej elegancji, zamknięte w formie wykonanej z wysokiej jakości ceramiki. Jej design inspirowany stylem vintage zyskuje współczesny charakter dzięki perfekcyjnemu wykończeniu i dopracowanym detalom. Gładka, połyskująca powierzchnia ceramicznego klosza pięknie odbija światło, tworząc przytulną, nastrojową atmosferę w każdym wnętrzu. Widoczne elementy konstrukcyjne, takie jak dekoracyjne śruby w satynowym odcieniu mosiądzu, dodają całości subtelnego, industrialnego charakteru i podkreślają rzemieślniczy kunszt wykonania. To lampa, która zachwyca prostotą formy, a jednocześnie stanowi efektowny akcent dekoracyjny. Doskonale odnajduje się zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych przestrzeniach – od kuchni, przez jadalnię, po klimatyczne kawiarnie. Ceramiczna struktura nadaje jej trwałość i niepowtarzalny urok, który z czasem zyskuje jeszcze więcej charakteru. Ferroluce C099 to dowód na to, że prostota i elegancja mogą tworzyć duet idealny, wnosząc do wnętrza nie tylko światło, ale także styl i ponadczasowe piękno.


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.