Lampa wisząca Dublin P01216CH Cosmo Light
Nie masz pewności?
Zamów próbkę
5
Dane techniczne
| Producent: | Cosmolight |
Opis
Lampa wisząca w nowojorskim stylu - Dublin P01216CH
Wzór lampy nawiązuje do modnego kształtu koniczyny marokańskiej.
| Typ żarówki: | E14 |
| Liczba i moc żarówek: | 1 x 40w |
| Materiał: | Metal, szkło |
| Długość pręta: | 100 cm, regulowany |
| Wysokość: | 28 cm |
| Szerokość: | 18,5 cm |
| Napięcie: | 230 V |
| Żarówki w komplecie: | NIE |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Stopień ochrony IP: | IP20 |


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.