Lampa wisząca Cosmo Light Verona P05377WH NI
Nie masz pewności?
Zamów próbkę
5
Dane techniczne
| Producent: | Cosmolight |
Opis
Lampa wisząca w Cosmo Light Verona P05377WH NI
| Typ żarówki: | E14 |
| Liczba i moc żarówek: | 5x40w |
| Materiał: | Metal, szkło, tkanina |
| Długość łańcucha: | 100 cm |
| Wysokość lampy: | 38 cm |
| Średnica lampy: | 60 cm |
| Napięcie: | 230 V |
| Żarówki w komplecie: | NIE |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Stopień ochrony IP: | IP20 |


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.