Lampa wisząca Abu Dhabi P06871BR Hampton
Nie masz pewności?
Zamów próbkę
5
Dane techniczne
| Producent: | Cosmolight |
Opis
Dekoracyjna lampa Abu Dhabi P06871BR została zainspirowana stylem Hampton oraz New York Classic. Wykończenie, mocowanie źródeł światła na świecznikach w mosiężnym kolorze oraz kremowy abażur dają iście amerykański "look", który zdobywa coraz większą rzeszę miłośników.
Abu Dhabi to doskonałe wręcz oświetlenie dekoracyjne do salonu, jadalni lub sypialni w nowojorskim stylu.
| Typ żarówki: | E14 |
| Liczba i moc żarówek: | 6 x 40w |
| Materiał: | Metal, tkanina |
| Wysokość bez łańcucha: | 35 cm |
| Wysokość całkowita: | 130 cm |
| Szerokość: | 60 cm |
| Napięcie: | 230 V |
| Żarówki w komplecie: | NIE |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Stopień ochrony IP: | IP20 |


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.