Lampa wisząca Abu Dhabi P05406WH Hampton
Nie masz pewności?
Zamów próbkę
5
Dane techniczne
| Producent: | Cosmolight |
Opis
Elegancka, stylowa lampa Abu Dhabi P05406WH
Dekoracyjna lampa Abu Dhabi została zainspirowana stylem Hampton oraz New York Classic. Trzeba przyznać, że idealnie spełnia wszystkie wyznaczniki tych nurtów. Chromowane wykończenie, mocowanie źródeł światła na świecznikach oraz biały abażur z tkaniny daje iście amerykański "look", który zdobywa coraz większą rzeszę miłośników.
Abu Dhabi to doskonałe wręcz oświetlenie dekoracyjne do salonu, jadalni lub sypialni w nowojorskim stylu.
| Typ żarówki: | E14 |
| Liczba i moc żarówek: | 5 x 40w |
| Materiał: | Metal |
| Wysokość bez łańcucha: | 45 cm |
| Wysokość całkowita: | 135 cm |
| Szerokość: | 50 cm |
| Napięcie: | 230 V |
| Żarówki w komplecie: | NIE |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Stopień ochrony IP: | IP20 |


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.