Lampa wisząca 231056 Curve Pendant Lighting 101 Copenhagen
Nie masz pewności?
Zamów próbkę
5
Dane techniczne
| Wysokość: | 70 cm |
| Szerokość: | 2 cm |
| Głębokość: | 16 cm |
| Moc: | 17W |
| Oprawka: | Wbudowane światło LED |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Żarówka w zestawie: | TAK |
| Klasa IP: | IP20 |
| Materiał podstawy: | Metal/Akryl |
| Kolor podstawy: | Brąz |
| Producent: | 101 Copenhagen |
Opis
Lampa wisząca 231056 Curve Pendant została zainspirowana sztuka minimalizmu, jest połączeniem światła i rzeźby w graficznym projekcie oświetlenia. Model Stick charakteryzuje się świecącą białą tubą z akrylu, która zawiera wbudowane źródło światła LED, z detalami platerowanych metalowych łączników na każdym końcu. Lampa zamontowana na prostych i geometrycznych metalowych oprawach, tworzy niemal graficzną ekspresję. Lampa została zaprojektowana przez Kristiana Sofusa Hansena i Tommy'ego Hyldahla. Lampa wisząca będzie idealnym dodatkiem aranżacji utrzymanych w stylu nowoczesnym, eklektycznym oraz industrialnym. Unikalny wzór pozwoli wprowadzić niebanalny charakter do pomieszczeń, dodatkowo podkreśli wyjątkowy wystrój wnętrz. To znakomite rozwiązanie nad blatem kuchennym, stołem w salonie bądź burkiem w gabinecie. Lampa stanie się designerskim elementem dekoracyjnym oraz głównym źródłem światła.


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.