Lampa wisząca 213051 Bullet Chandelier Bronze Lighting 101 Copenhagen
Nie masz pewności?
Zamów próbkę
5
Dane techniczne
| Wysokość: | 32 cm |
| Szerokość: | 125 cm |
| Głębokość: | 125 cm |
| Moc: | 48W |
| Oprawka: | E27 |
| Ilość źródeł światła: | 6 |
| Żarówka w zestawie: | NIE |
| Klasa IP: | IP20 |
| Materiał podstawy: | Metal |
| Kolor podstawy: | Pozłacane brązowe wykończenie |
| Producent: | 101 Copenhagen |
Opis
Nowoczesna lampa wisząca 213051 Bullet Chandelier Bronze składa się z sześciu regulowanych ramion umieszczonych w elastycznym sześciokątnym ustawieniu i zamontowanych na ryflowanym centralnym elemencie. Dzięki czemu lampa w wspaniały sposób odbija światło. Dwa ramiona lampy skierowane są w górę, pozostałe w dół, pozwoli to na oświetlenie sufitu oraz przestrzeni pod lampą. Stylowa lampa swoim designem nawiązuje do kuchennych żyrandoli z lat 60-tych XX wieku. Cała kolekcja lamp Bullet charakteryzuje się zamkniętym metalowym kloszem w kształcie rurki z gładko rzeźbionym otworem, który jest zakryty zakrzywionym kawałkiem opalowego szkła. Lampy z kolekcji Bullet wykonane są z żelaza platerowanego brązem i opalowego szkła, tworzą wyjątkowe i bardzo eleganckie oświetlenie inspirowane stylem Art-deco. Lampy świetnie zaprezentują się w nowoczesnych oraz designerskich wnętrzach, idealnie sprawdzą się w salonie, sypialni oraz kuchni.


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.