Lampa w stylu nowojorskim P05915WH Washington
Nie masz pewności?
Zamów próbkę
4.99861
Dane techniczne
| Producent: | Cosmolight |
Opis
Lampa Washington P05915WH utrzymana w stylu New York Classic. Ramiona lampy nawiązujące do kształtu marokańskiej koniczyny.
| Typ żarówki: | E14 |
| Liczba i moc żarówek: | 5x40W |
| Materiał: | Metal, tkanina |
| Długość całkowita: | 128 cm |
| Wysokość lampy | 29 cm |
| Średnica: | 65 cm |
| Napięcie: | 230 V |
| Żarówki w komplecie: | NIE |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Stopień ochrony IP: | IP20 |


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.