Lampa w stylu nowojorskim P04936CH Cosmo Light
Nie masz pewności?
Zamów próbkę
5
Dane techniczne
| Producent: | Cosmolight |
Opis
Lampa w stylu nowojorskim P04936CH Cosmo Light.
| Typ żarówki: | E14 |
| Liczba i moc żarówek: | 4x40W |
| Materiał: | Metal, szkło |
| Długość całkowita: | 160 cm |
| Wysokość lampy | 60.5 cm |
| Średnica: | 28 cm |
| Napięcie: | 230 V |
| Żarówki w komplecie: | NIE |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Stopień ochrony IP: | IP20 |


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.