Lampa w stylu nowojorskim P04882AU Cosmo Light
Nie masz pewności?
Zamów próbkę
4.99723
Dane techniczne
| Producent: | Cosmolight |
Opis
Lampa w stylu nowojorskim P04550CH Cosmo Light
| Typ żarówki: | E14 |
| Liczba i moc żarówek: | 4x40W |
| Materiał: | Metal, tkanina |
| Długość całkowita: | 163 cm |
| Wysokość lampy | 48 cm |
| Średnica: | 27 cm |
| Napięcie: | 230 V |
| Żarówki w komplecie: | NIE |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Stopień ochrony IP: | IP20 |


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.