Lampa w stylu nowojorskim C03929CH Cosmo Light
Nie masz pewności?
Zamów próbkę
5
Dane techniczne
| Producent: | Cosmolight |
Opis
Lampa w stylu nowojorskim C03929CH Cosmo Light. Lampa idealnie połączą się z kinkietami W01905CH lub W02912CH
| Typ żarówki: | E14 |
| Liczba i moc żarówek: | 2x40W |
| Materiał: | Metal, szkło |
| Kolor: | Chrom |
| Wysokość lampy: | 33.5 cm |
| Średnica: | 20 cm |
| Napięcie: | 230 V |
| Żarówki w komplecie: | NIE |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Stopień ochrony IP: | IP20 |


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.