Lampa sufitowa/Kinkiet do łazienki 694265 Art Deco 24 Brushed Brass/White Globen IP44
Nie masz pewności?
Zamów próbkę
5
Dane techniczne
| Wysokość: | 28 cm |
| Szerokość: | 24 cm |
| Głębokość: | 24 cm |
| Moc: | 25 W |
| Oprawka: | E14 |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Żarówka w zestawie: | NIE |
| Klasa IP: | IP44 |
| Producent: | Globen Lighting |
Opis
Lampa 694265 Art Deco 24 Brushed Brass/White Globen znakomicie sprawdzi się na suficie, jak i na ścianie. Oświetlenie posiada stopień ochrony IP44 i może być montowany np. w łazience. Lampa wykonana jest z metalu i posiada klosz z białego matowego szkła. Lampa sufitowa 694265 Art Deco 24 Globen idealnie pokreśli wnętrza utrzymane w stylu klasycznym, nowoczesnym oraz vintage. Doskonale zaprezentuje się w niskich pomieszczeniach, nie zabierając przy tym cennego miejsca. Lampa może być wykorzystana jako główne źródło światła lub w charakterze dodatkowego oświetlenia, które wyznaczy strefę. Lampa sufitowa w sposób łatwy wkomponuje się w wystrój pomieszczenia, nie przytłaczając go, jedynie nada mu głębi.


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.