Lampa sufitowa ryflowane reflektorki 493308 Hubble 5 Long White Globen
Nie masz pewności?
Zamów próbkę
5
Dane techniczne
| Wysokość: | 17,8 cm |
| Szerokość: | 120 cm |
| Głębokość: | 13 cm |
| Moc: | 28 W |
| Oprawka: | GU10 |
| Ilość źródeł światła: | 5 |
| Żarówka w zestawie: | NIE |
| Klasa IP: | IP20 |
| Producent: | Globen Lighting |
Opis
Lampa 493308 Hubble 5 Long White Globen to nowoczesne oświetlenie sufitowe z rurowymi i ryflowanymi metalowymi kloszami. Reflektorki można pochylać zarówno w pionie, jak i w poziomie. Lampa wykonana jest z matowego, białego metalu z z detalami w kolorze chromu. Średnica misy sufitowej wynosi 13 cm. Lampa sufitowa 493308 Hubble 5 Long White Globen idealnie pokreśli wnętrza utrzymane w stylu loftowym, industrialnym, klasycznym oraz nowoczesnym. Doskonale zaprezentuje się w niskich pomieszczeniach, nie zabierając przy tym cennego miejsca. Lampa może być wykorzystana jako główne źródło światła lub w charakterze dodatkowego oświetlenia, które wyznaczy strefę. Lampa sufitowa w sposób łatwy wkomponuje się w wystrój pomieszczenia, nie przytłaczając go, jedynie nada mu głębi.


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.