Lampa sufitowa listwa ryflowane tuby Hubble 3 Long Brushed Brass 483365 Globen
Nie masz pewności?
Zamów próbkę
5
Dane techniczne
| Wysokość: | 20cm |
| Szerokość: | 80cm |
| Głębokość: | 13cm |
| Moc: | 28W |
| Oprawka: | GU10 |
| Ilość źródeł światła: | 3 |
| Żarówka w zestawie: | NIE |
| Producent: | Globen Lighting |
Opis
Nowoczesna lampa sufitowa Hubble Brushed Brass będzie idealnym oświetleniem głównym w salonie, jadalni, sypialni oraz pokoju dziennym. Trzy regulowane klosze zamieszczone na listwie w kształcie ryflowanej tuby, umożliwią skierowanie strumienia światła na odpowiedni obszar. Lampa wykonana jest ze szczotkowanego metalu w kolorze mosiądzu. Oświetlenie idealnie pokreśli wnętrza utrzymane w stylu loftowym, industrialnym, klasycznym oraz nowoczesnym. Doskonale zaprezentuje się w niskich pomieszczeniach, nie zabierając przy tym cennego miejsca. Lampa może być wykorzystana jako główne źródło światła lub w charakterze dodatkowego oświetlenia, które wyznaczy strefę. Lampa sufitowa w sposób łatwy wkomponuje się w wystrój pomieszczenia, nie przytłaczając go, jedynie nada mu głębi. Górna miseczka sufitowa ma średnicę 13cm.


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.