Lampa sufitowa 668955 Soda 35 Clear Globen
Nie masz pewności?
Zamów próbkę
5
Dane techniczne
| Wysokość: | 31 cm |
| Szerokość: | 35 cm |
| Głębokość: | 35 cm |
| Moc: | 60 W |
| Oprawka: | E27 |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Żarówka w zestawie: | NIE |
| Klasa IP: | IP20 |
| Producent: | Globen Lighting |
Opis
Lampa 668955 Soda 35 Clear Globen jest wykonana z dmuchanego szkła z pęcherzykami powietrza. Każda lampa jest wykonywana ręcznie i niepowtarzalna, co oznacza, że mogą wystąpić różnice w grubości szkła i liczbie bąbelków. Lampa 668955 Soda 35 Clear Globen rozsiewa miękki i przyjemny blask, stając się dekoracyjną i funkcjonalną oprawą sufitową. Lampa sufitowa idealnie pokreśli wnętrza utrzymane w stylu klasycznym oraz nowoczesnym. Doskonale zaprezentuje się w niskich pomieszczeniach, nie zabierając przy tym cennego miejsca. Lampa może być wykorzystana jako główne źródło światła lub w charakterze dodatkowego oświetlenia, które wyznaczy strefę. Lampa sufitowa w sposób łatwy wkomponuje się w wystrój pomieszczenia, nie przytłaczając go, jedynie nada mu głębi.


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.